Pieniny to przepiękne pasmo górskie w łańcuchu Karpat. Leży w południowej Polsce i północnej Słowacji. To najwyższa część długiego, bardzo porozdzielanego pasa skałek wapiennych. Nie tylko wspaniałe krajobrazy i widoki, ale również rozrywka!

Wybieracie się w Pieniny?

Szukacie wspaniałego pensjonatu dla siebie i całej swojej rodziny na noclegi w Pieninach? Co powiecie na… pokój z balkonem i widokiem na Tatry i Jezioro Czorsztyńskie? Jadalnia, sala telewizyjna, bezpłatny parking, pokoje z internetem, tv, radiem… -kiedy pogoda nie dopisze?

Wpisując w wyszukiwarkę hasło: Tanie noclegi w Pieninach, znajdziecie przepiękny pensjonat, który mieści się we wsi Kluszkowce http://www.pensjonat-szarotka.pl/ To świetna baza wypadowa.

Jak mówi przysłowie: „Cudze chwalicie, a swego nie znacie!” – wcale nie musicie wyjeżdżać poza granice Polski, by mieć naprawdę wspaniałe wakacje!

W pobliżu pensjonatu Szarotka znajdują się takie atrakcje jak: Zamek w Czorsztynie, zamek w Niedzicy, przełom Dunajca, szlaki górskie, Zalew Czorsztyński, Turbacz, Kościółek w Dębnie, a Ci, którzy nie tylko lubią zwiedzać, ale lubią też sport – znajdą tu obozy żeglarskie, narciarskie a także wędkarstwo!

Jeszcze mało? Oto więcej atrakcji, które na Was czekają: spływ przełomem Dunajca, wycieczki na Try Korony, Wąwóz Homole, Rejsy statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim, Kąpieliska, wypożyczalnie sprzętu wodnego, przystań żeglarska, całoroczny ośrodek narciarsko – rekreacyjny Czorsztyn-Ski, Termy w Bukowinie Tatrzańskiej, Termy Podhalańskie w Szaflarach i wiele, wiele więcej!

Warto wspomnieć, że pensjonat Szarotka to nie tylko wypoczynek dla rodzin. Pensjonat bowiem organizuje kolonie, obozy, zielone szkoły, spotkania firmowe, zimowiska, różne wycieczki szkolne…

Kluszkowce to wspaniała miejscowość letniskowa, tutaj żaden turysta, w żadnym wieku absolutnie nie będzie się nudził. Atrakcji jest tak wiele, że można tu spędzić niemal cały rok! Zarówno latem jak i zimą, są tu atrakcje dla każdego!

Historia miejscowości Kluszkowce sięga XIII wieku.