Stylowy, modny wygląd podczas ważnych spotkań czy uroczystości dodaje nam pewności siebie.  Warto więc skorzystać z pomocy osoby, która zajmuje się profesjonalnie budowaniem wizerunku.

Znaną twarzą w branży mody jest stylistka Tatiana Szczęch. Bierze udział w stylizacji ważnych osób. Ubiera polityków, produkuje sesje zdjęciowe. Pracuje nad wizerunkiem celebrytów oraz prezenterów. W swojej pracy zanim przystąpi do metamorfozy, najpierw pragnie poznać osobowość, charakter człowieka aby dobrać ubrania tak by czuł się w nich swobodnie.

Warsztaty stylu

Dla wszystkich, który pragną dowiedzieć się więcej na temat tricków modowych. Nauczyć się dobierać elementy garderoby Tatiana szykuje reularny cykl szkoleń. Zajęcia kierowane są zarówno do Pań jak i Panów. Inspiracją do stworzenia tej inicjatywy była chęć rozwijania umiejętności klientów aby z czasem nabrali większej świadomości modowej.

Wirtualna metamorfoza

Jeżeli chciałbyś zmienić swój wygląd a mieszkasz za daleko, żeby umówić się na indywidualną konsultację. Masz możliwość skorzystania z tzw. e–stylizacji. Na podstawie przesłanych prze Ciebie zdjęć, stylistka zaproponuje nową stylizację dobraną do Twojej sylwetki i statusu społecznego/zawodowego.