Szukasz odpowiedniego prezentu, bądź formy podziękowania dla swojego znajomego, szefa, współpracownika, przyjaciela, nauczyciela? Nie wiesz jednak w jakiej formie to zrobić? A może szukasz szyldów i tabliczek do swojego biura czy domu? A może potrzebujesz pucharów, bądź statuetek i medali, bo jesteś organizatorem zawodów sportowych dla dzieciaków ze szkoły czy przedszkola? Usiądź wygodnie przed komputerem i przejrzyj ofertę firmy Graweo (http://graweo.com/).

Bez wychodzenia z domu, możesz im zlecić wykonanie danego projektu, sprawdzić co mają w swojej ofercie, może coś Cię zainspiruje. Na stronie oczywiście są tylko przykładowe realizacje, bo wszystko wykonują ściśle według zlecenia swojego klienta – a jeśli nie masz koncepcji – fachowcy na pewno Ci pomogą, doradzą.

Co dokładnie znajdziecie w ofercie firmy Graweo?

-Dyplomy – podziękowania (wykonane z plastiku i drewna, grawerowane bądź z nadrukiem),

-Puchary, Statuetki, Medale różnego typu, na każdą okazje, z dowolnym grawerem czy nadrukiem,

-Elementy grawerowane; podkładki, breloczki, kasetki bądź skrzynki prezentowe,

-Szyldy i tabliczki różnego rodzaju,

-Opakowania prezentowe np. skrzyneczki na wino czy na inne szklane upominki, by przypadkiem podczas transportu czy później, nie potłukły się.

Ponad to, firma zajmuje się również wykonywaniem przeróżnych gadżetów reklamowych.

Jeśli więc masz pomysł na ciekawą statuetkę, dyplom, podziękowanie – możesz wysłać projekt mailowo do firmy, poczekać na wycenę i ewentualne potwierdzenie wykonania. Kiedy się zdecydujesz, firma wykona dla Ciebie zlecenie i wyśle go kurierem pod wskazany adres – a to wszystko bez wyjeżdżania do siedziby ich firmy – chyba, że się na to zdecydujesz.

Firma Graweo wykonuje zlecenia szybko i z niesamowitą precyzją dzięki temu, że posiadają swój park maszyn. Do każdego zlecenia podchodzą bardzo indywidualnie i z ogromną starannością – niezależnie od tego, czy jest to ogromne zlecenie, czy maleńkie.