Jeżeli szukasz salonu w urody w Nowym Sączu, gdzie zachwyci Cię fryzjer i wykonasz u niego szereg różnych zabiegów na włosy, to koniecznie sprawdź ofertę salonu “Oaza Piękna”.

Adres strony internetowej: http://www.oazapiekna.eu – poznasz tu pełną ofertę salonu, aktualne promocje, cennik, galerię prac wszystkich specjalistów a także co bardzo ważne – opinie klientów. Zadowolonych Klientów!

Jeśli szukasz salonu, w którym pomalujesz paznokcie, uczeszesz się i wykonasz zabiegi upiększające i relaksacyjne całego ciała – koniecznie musisz odwiedzić Oazę Piękna.

W kwestii zabiegów kosmetycznych na włosy, salon oferuje ich kilka i co ważne – pracuje na najlepszych materiałach, a fachowcy są po szeregach szkoleń i wielu przepracowanych w zawodzie latach, wciąż się jednak doszkalają i prowadzą do swojej perfekcji!

Znajdziesz tu między innymi takie zabiegi, jak:

-Keratynowe prostowanie włosów, gdzie keratynę wprowadza się do włosa by uzupełnić jego ubytki i odbudować go. “Efektem ubocznym” zabiegu są proste włosy. Od razu po zabiegu włos wygląda naturalnie i bardzo zdrowo.

-Trwałe prostowanie włosów – efekt, do którego dąży coraz więcej klientek, efekt jest tak mocny, że nie straszna włosom żadna pogoda, są odporne na wszystkie warunki atmosferyczne (wiatr, upał, deszcz…). Włosy będą proste aż do momentu kiedy włos odrośnie – wtedy zacznie się kręcić.

-Mezoterapię skóry głowy – to zabieg polecany zarówno Paniom jak i Panom. Zabieg poprawia strukturę włosa, polecany jest więc tym, którzy borykają się z łysieniem bądź wypadaniem włosów. Cebulki włosa i meszki włosowe wzmocnią się.

-Ozonową kurację wzmacniającą nie tylko włosy ale i skórę głowy (sauna). Po zabiegu włosy będą niesamowicie nawilżone niezależnie od rodzaju.

Należy wspomnieć, że salon oferuje damskie i męskie cięcia a także fryzury na przeróżne okazje. Możecie mieć pewność, że po wyjściu z salonu będziecie bardzo zadowoleni i na pewno nie zmienicie już salonu na żaden inny! Wszystko wykonywane na jak najwyższym poziomie, fachowcy sprostają nawet największym wymaganiom klientów!